EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Mimi_Rosh DM i SK

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 51

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 17:06

Vas nick:Igor_Milosevic
Nick igraca na kog se zalite:Mimi_Rosh
Datum:3.2.2017
Razlog:Radi SK i DM bez razloga i vredjanje nazivom majmune
Dokaz [OBAVEZNO]: http://www.upslike.net/image/hVPnY
http://www.upslike.net/image/hVbSL
http://www.upslike.net/image/hVrUJ
http://www.upslike.net/image/hVtCV
Inace moj acc Ivan_Lukic na hladjenju jos sutra pa ovo mi je drugi acc Very Happy
Hvala na razumevanju Very Happy


Poslednji izmenio Velicko dana 3/2/2017, 17:15, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Vredjanje i radjenje SK i DM)
Nazad na vrh Ići dole
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 51

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 17:19

Zelim da Mimi_Rosh dobije zasluzenu kasno kao ste ste rekli,jos jedna opomena skidanje lidera i BL i onda area...
Nazad na vrh Ići dole
Jason_Born
Mapping Team
Mapping Team
Jason_Born


Broj poruka : 238
Godine : 22
Lokacija : Sto ce ti

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 17:29

PA upiro sam pistolj gore u nebo trazio ovoga sto spama auta da vidim ko je i iza svakog tvoga ubistav stoji to da si me pucao ili sam beza od tebe i onda je bio dvoboj ti mene ili ja tebe ti mene pucas na kolodvoru sta cu nego da ti vratim,
Nazad na vrh Ići dole
Jason_Born
Mapping Team
Mapping Team
Jason_Born


Broj poruka : 238
Godine : 22
Lokacija : Sto ce ti

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 17:29

Dok ti je acc na hladjenu ko zna sta radis na ovome ja sma se smirijo otkad su mi dali opomenui ali kad me provociraj sa ti vratim
Nazad na vrh Ići dole
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 51

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 18:05

Nemoj da lazes svi te u PD opominju necu da se raspravljam,i nemoj da lazes da iza svakog ubistva stoji neki drugi vec stojis ti...Prestani sa lazim ja tebe nijednom nisam ubio daj mi dokaz...Prestani da lazes...NECU DA SE RASPRAVLJAM CEKAMO DAMINA DA ODGOVORI,POSTO SU TI REKLI DSTA SLEDI AKO BUDE IMAO JOS JEDNU OPOMENU...ZNACI PRESTANI CEKACEMO ADMINA DA VIDIMO STA ON KAZE.
Nazad na vrh Ići dole
Jason_Born
Mapping Team
Mapping Team
Jason_Born


Broj poruka : 238
Godine : 22
Lokacija : Sto ce ti

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 18:33

Jao sta mi rade jao koliko se muce da mu skinu lidera MA SKINITE ME NEMA VEZE SVAKO GLEDA KAKO DA MI SMJESTI HVALA IZUZECIM KOJI MI POMAZU NEMA VEZE JA CU NASTAVIM DA RADIM ZA OVAJ SERVER KOLIKO MOGU DOVUKAO SAM 4-5 IGRACA I JOS CU I TAKODJE PRAVIM KLIPOVE NA YT I JA CU DA GA DIZEM I NEMOJ DA MI GOVORIS DA LAZEM KAD NE LAZEM PRIJAVLJUS TAMO LIKA ZA PG KAKO TE NIJE SMOR TO KACITI DE NEMOJ SE BRUKATI MOLIM TE SMIJU TI SE LJUDII.
Nazad na vrh Ići dole
Lazar_Jovanovic
EA Pocetnik
EA Pocetnik
Lazar_Jovanovic


Broj poruka : 85

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 18:35

Slazem se sa tuziocem jer je Mimi_Rosh vrlo bezobrazanm igrac koj zna da vredja i da krsi pravila,a i celokupna njegova banda koju on uci  da to rade a to je banda MS13
Nazad na vrh Ići dole
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 51

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 18:52

Bas tako!To sam hteo da kazem i on zasluzuje skidanje lidera i da ide na BL
Nazad na vrh Ići dole
Jason_Born
Mapping Team
Mapping Team
Jason_Born


Broj poruka : 238
Godine : 22
Lokacija : Sto ce ti

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 19:31

Dokaz za to lazare i sta se mjesas dje ti nije mjesto COU BAZN LAZARA NA FORUMU 5 DANA.
Nazad na vrh Ići dole
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 51

Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime3/2/2017, 19:55

Mimi nesvadjaj se!Bezobrazan si stvarno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mimi_Rosh DM i SK Empty
PočaljiNaslov: Re: Mimi_Rosh DM i SK   Mimi_Rosh DM i SK I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mimi_Rosh DM i SK
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odobrene teme-
Skoči na: