EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Prijava na Mimi_Rosh [ODOBRENO]

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lazar_Jovanovic
EA Pocetnik
EA Pocetnik
Lazar_Jovanovic


Broj poruka : 85

Prijava na  Mimi_Rosh [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Prijava na Mimi_Rosh [ODOBRENO]   Prijava na  Mimi_Rosh [ODOBRENO] I_icon_minitime26/2/2017, 12:14

Vas nick:Lazar_Jovanovic
Nick igraca na kog se zalite:Mimi_Rosh
Datum:26.02.2017
Razlog:Nemogu vise da trpim ovaj Mimi_Rosh nisam mu ja kriv sto je izgubio GS-a i ja sam izgubio pa nistaa ali on decko nema ljubomoran neznam zasto ja pustim pesmu da slusam dodje on sakrije se i ubije me imam ja jossssssssss slike nego me mrzi da trazim a i mrzi me sad nesto i da slikam pa to sve propustam ali ovaj ga pretera reko sam mu da se smiri da smiri dozviljaj ako si doso na server da igras igraj a ne dolazi ubija sve redem isteruje bes na nama ja nemogu vise da trpim odredite mu REALNU kaznu pa nek ide sto dalje od mene posto jednog dana ima da slomim nesto ali znam da vas nije briga ali nerviram se ce POLUDIM ako je uso zato u FBI da se sprda sa nama  imam jos slika mrzi me da trazim ovaj bes je neopisiv  imam jos slike ali mrzi me!!!
Dokaz [OBAVEZNO]: http://www.upslike.net/image/D1gIR
Nazad na vrh Ići dole
Godfather
EA Clan
EA Clan
Godfather


Broj poruka : 145

Prijava na  Mimi_Rosh [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava na Mimi_Rosh [ODOBRENO]   Prijava na  Mimi_Rosh [ODOBRENO] I_icon_minitime26/2/2017, 13:04

Dve prijave za TK ima, ovako ne radim prijave ali cu da se umesam. Kazna koju dobija je BL lidera, kick iz pd i bl za clana pd. Zaduzen za prijave ako zeli neka mu doda i areu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Prijava na  Mimi_Rosh [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava na Mimi_Rosh [ODOBRENO]   Prijava na  Mimi_Rosh [ODOBRENO] I_icon_minitime26/2/2017, 16:56

ODOBRENO BICE KAZNA I KICK 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava na  Mimi_Rosh [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava na Mimi_Rosh [ODOBRENO]   Prijava na  Mimi_Rosh [ODOBRENO] I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava na Mimi_Rosh [ODOBRENO]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odobrene teme-
Skoči na: