EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Ana_Chryler [ODOBRENO]

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Jason_Born
Mapping Team
Mapping Team
Jason_Born


Broj poruka : 238
Godine : 22
Lokacija : Sto ce ti

Ana_Chryler [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Ana_Chryler [ODOBRENO]   Ana_Chryler [ODOBRENO] I_icon_minitime14/4/2017, 17:33

Vas nick:Mimi_Rosh
Nick igraca na kog se zalite:Ana_Chryler
Datum:14.4.2017.

Razlog:Bio je event i na evunta sam ja nju navodno gurnuo ili tako nesto ali ja nju nisam ni video i neznam kako sam je gurno ali nema veze ond aje ona meni napisala ne /d ***** oces da izvadim taze kao da mi busi gume,i napissala ond ajebem ti mater,onda nas ja Darius zvao da se pomirimo i da mi se izvini ali ona je onda mene nazvala seljacinom i kao da se ona ne spusta na moj nivo na kakvom je ona to nivou,takodje je rekla kako je i prije dobila ban koji je trajao 5minuta dobro ako neko stoji iza nje neka joj taj neko kaze da nemoze da se ponasa svakako,i prije mi je jedna grac opsovao meter ui dobio ban ali mu je promjenito ime i neikome nista lai nema veze sad to ocu da se ovo resi.Jos na to me zajebava.

Dokaz [OBAVEZNO]:Ima album slika.
https://imgur.com/a/7UJc1
Nazad na vrh Ići dole
Darius
Administrator
Administrator
Darius


Broj poruka : 543
Godine : 27
Lokacija : Vranje

Ana_Chryler [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana_Chryler [ODOBRENO]   Ana_Chryler [ODOBRENO] I_icon_minitime16/4/2017, 14:22

ODOBRENO!!! Licno sam prisustvovao ovoj raspravi, i pokusao da smirim strasti i sa jedne i sa druge strane, da ne bi doslo do tragicnog ishoda. Medjutim Ana se suvise bahato ponasa. I ukljuci /timestamp.


___________________________________________________________________________________
Ana_Chryler [ODOBRENO] Slider13
Nazad na vrh Ići dole
 
Ana_Chryler [ODOBRENO]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odobrene teme-
Skoči na: