EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 |Maping| Pitanja i Pomoc

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Darius
Administrator
Administrator
Darius


Broj poruka : 543
Godine : 27
Lokacija : Vranje

|Maping| Pitanja i Pomoc Empty
PočaljiNaslov: |Maping| Pitanja i Pomoc   |Maping| Pitanja i Pomoc I_icon_minitime14/5/2017, 22:25

U ovoj temi mozete zatraziti savete u vezi mapanja, postaviti pitanje voditelju teme i sve nejasnoce vezane za Mapanje.
Nazad na vrh Ići dole
Jason_Born
Mapping Team
Mapping Team
Jason_Born


Broj poruka : 238
Godine : 22
Lokacija : Sto ce ti

|Maping| Pitanja i Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: |Maping| Pitanja i Pomoc   |Maping| Pitanja i Pomoc I_icon_minitime20/5/2017, 11:26

Imam problema sa texture studio ima li iko da dodje samnom na skipe da mi objasni gde i koji da skinem nece da mi ucita mpu koji gos da skinem i ubacim moju mapu i kucuam /newmap kaze mi da ne postoji ta komanda ima li iko da zna pomoci hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Slaven Maslen
Mapping Team
Mapping Team
Slaven Maslen


Broj poruka : 98
Godine : 21
Lokacija : Slatina

|Maping| Pitanja i Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: |Maping| Pitanja i Pomoc   |Maping| Pitanja i Pomoc I_icon_minitime27/8/2017, 13:00

Mozda si skinijo pogrešni texture studio,probaj skinuti ovaj,ovaj ti je najbolji i najnoviji: https://github.com/Pottus/Texture-Studio ,a ovo glede mappa možda si nešto krivo napravijo pa ti neće dakle kada ubacuješ mapu odeš u important map i moraš napisati naziv mape +nastavak(ekstenzija)Map evo ti jedan primjer: https://imgur.com/a/MU7aJ ,kada upališ ovu sliku malo je zumiraj pošto se baš najbolje nevidi,i tek onda ukljuci texture studio,naravno dok ubacujes mapu texture studio drzi ugasenim,i kasnije kada udjes ako vec imas ubacene neke mape kucas /newmap te nazzoves mapu kako hoces a tek onda ides /importmap i odaberes tu mapu i onda /loadmap kako bih ti se otvorila mapa i ID-ovi objekata od svakog toga objekta što si izmappao...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





|Maping| Pitanja i Pomoc Empty
PočaljiNaslov: Re: |Maping| Pitanja i Pomoc   |Maping| Pitanja i Pomoc I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
|Maping| Pitanja i Pomoc
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» [Maping]Milomir Savic
» |Maping| Darius Galerija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Offtopic :: Mapping-
Skoči na: