EuroAs-RolePlay Forum

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupiSlike Upload

Napiši novu temu   Odgovori na poruku
Delite | 

Policajac me stalno prijavljuje bez razloga [ODBIJENO]

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Kico
EA Pocetnik
EA Pocetnik

Broj poruka : 1

PočaljiNaslov: Policajac me stalno prijavljuje bez razloga [ODBIJENO]   4/6/2017, 23:23

Dobar dan mene policajac Vlada_Marijanovic stalno prijavljuje bez razloga ja sambio u areni on je mene 3 puta prijavijo da sam pobjegao...ako moze moliv vas resite ovaj problem
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Darius
Administrator
Administrator

Broj poruka : 453
Godine : 21

PočaljiNaslov: Re: Policajac me stalno prijavljuje bez razloga [ODBIJENO]   4/6/2017, 23:51

Druze razumem ja tebe, i da si uzrujan i nervozan, na tog Vladu se mnogi zali, moracu da ga sankcionisem. Ali da bi ga kaznio za ovo sto pricas moras da imas dokaze, sledeci put kad te bude maltretirao, ti slikej na f8 pa prijavi ovde i on ce dobiti zasluzenu kaznu. Ovako bez dokaza ti prijava ne vazi. Da ne znam da je taj Vlada abuser tezak i da se ne zale igraci na nega cesto, ti bi sad kaznu dobio jer prijavu lepo popunio nisi.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nazad na vrh Ići dole
Vlada_Marijanovic__
EA Pocetnik
EA Pocetnik

Broj poruka : 27

PočaljiNaslov: Re: Policajac me stalno prijavljuje bez razloga [ODBIJENO]   5/6/2017, 14:53

Vas nick: Vlada_Marijanovic
Nick igraca na kog se zalite: Prski_Rossi
Datum: 4/6/2017
Razlog: Radi nom stop H-ABUSE kaki je to policajac
Dokaz [OBAVEZNO]:Nisam stigo slikati jer je brzo presto raditi h-abuse
Nazad na vrh Ići dole
Darius
Administrator
Administrator

Broj poruka : 453
Godine : 21

PočaljiNaslov: Re: Policajac me stalno prijavljuje bez razloga [ODBIJENO]   5/6/2017, 21:27

Za novu prijavu otvori novu temu, ovde u ovoj prijavi ti nije  mesto. Usput i prijavi dokaze, jer bez dokaza ne vazi prijava.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nazad na vrh Ići dole

Policajac me stalno prijavljuje bez razloga [ODBIJENO]
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Možte odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odbijene teme-
Napiši novu temu   Odgovori na porukuSkoči na: