EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete

Server IP: 87.98.176.242:8388

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupiSlike Upload

Delite | 

Tom_Taylor [ODBIJENO]

Ići dole 
AutorPoruka
Daut
EA Pocetnik
EA Pocetnik

Broj poruka : 57
Godine : 16

PočaljiNaslov: Tom_Taylor [ODBIJENO]   27/6/2017, 17:10

Ime na serveru: Tom_Taylor
Ime na forumu: Daut
Datum bana: 27.06.2017
Admin koji vas je banovao: Sam Server?
Slika bana: https://i.servimg.com/u/f11/19/61/81/15/sa-mp-11.jpg

Dodatni Komentar: Ja ne znam sta je ovo? Moze mi neko objasnit. Nisam ulazio na srw od sinoc posle 12:00h koliko je bilo tacno neznam. Kad sam usao sada pre 10min kad vidim ovo eto slike. Nisam kriv neznam sta je to. A kad me unbanujete hteo bih da promenim sifru jer mozda je neko usao na moj acc. Hvala Unapred!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Dacha
Administrator
Administrator

Broj poruka : 205

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   27/6/2017, 20:35

Ja znm sta je to to je JetPack to je stvaranje tog JetPacka za letenje moze jedinopreko cita...
Nazad na vrh Ići dole
Daut
EA Pocetnik
EA Pocetnik

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   27/6/2017, 20:40

I sta sad ja nisam ulazio na server. Nisam bio kuci danas bio sam na bazenu, il je neko drugi ulazio il moja sestra?
Nazad na vrh Ići dole
Daut
EA Pocetnik
EA Pocetnik

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   27/6/2017, 21:47

Sestra mi je ulazila na acc. Ona voli da cituje cituje na ostali mserverima usla je na EA dok sam bio na bazenu i eto popila ban Sad. Ubicu je sad sta da radim?
Nazad na vrh Ići dole
Daut
EA Pocetnik
EA Pocetnik

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   28/6/2017, 19:12

Evo izbrisao sam joj sva cuda od hacka.
Dokaz: https://i.servimg.com/u/f11/19/61/81/15/unban10.jpg
Nazad na vrh Ići dole
Jason_Born
Mapping Team
Mapping Team

Broj poruka : 238

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   29/6/2017, 22:16

Ja se izvinjavam sto se mesam, i sto cu mozda dobiti ban na forumu ali nema veze.
Imam pitanje za Dauta.Daute zasto lazes da ti je sestra koristila cit?
Vrlo je ruzno da lazes na svoju sestru a da pri tome cupas sebe iz govana ja znam da si ti koristio cit i zajebo se nesto pa pritisno to.Znas kako znam?Znam tako sto si i prije koristio citov i bio ban zbog toga znam da lazes zato sto sam te ja upoznao takvog i imao sa tobom par sukoba.Samo su ti bitne pare i da si iznad nekoga igraca da si bolji brzi pametniji.Meni si se kuno majkom.Opsovo si mi sve pa nakon 3 minuta izvinjavao kumio i molio ako ja lazem ne laze dokazi koje imam ali neka ostane ovo privatno.

Samo mi nije jasno zasto lazes na sestu da se izscupas ja za moju sestu ili brata uradim sta oces, prije bi sti ruku odsjeko nego da slazem na brata moj brat je za mene svetinja.
Nazad na vrh Ići dole
Daut
EA Pocetnik
EA Pocetnik

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   29/6/2017, 23:22

Istina je da je moja sestra koristila cit. A ti sto se mesas kad ne znas nista? Si ti bio mozda ovde kad je sestra koristila cit ili? Necu da se svadjam ali aj govorim istinu. JEste da sam prije koristio ali sam se opeko banom tada nikad vise nsiam skinuo cit. A to stobom imali smo par sukoba jer si TUZI BABA izdavao si sve sto sam radio sve si izdavao adminima. Ali o tome necemo ovde to mozemo privatno razgovarati. A ovo je sve istina sto sam rekao. Takodje i ja nikad nebih lagao na svoju sestru ili brata, mada brata nemam ali voleo bih da ga imam. A ti kazes ne optuzujes brata zasto je onda tvoj brat (David_Topic) banovan da bi se ti izvukao naravno izvukao si svoju guzicu za njega te briga. Necu da se svadjam i dalje jer imam puno toga za odbranu pogotovo protiv tebe. Toliko do mene.
Nazad na vrh Ići dole
Jason_Born
Mapping Team
Mapping Team

Broj poruka : 238

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   30/6/2017, 09:40

Ja izdavao adminama tebe da si koristio cit tada momak nemoj me nervirati trpas mi reci u usta koje nisam rekao ja to nirm radio pitaj Stajica on te je banova prvi put pitaj koga hoces ja tebe dragi moj nisam izdravao ne znam otkud ti to odakle si to stvorio sta cu ja tyebe izdavati za cit koji *****.
Nemoj da spominjes Davida vise u svom zivotu jel ti jasno David je trazio od mene cit ja sam mu dao i reko na ne koristi po gradu i eventima ali on se sprodo pa ga uhvatili.
Nemoj da spominjes Davida Topica meni si jebo sve po redu a David je bio u bolnici 3 dana zivotno ugrozen.Imo je pritiisak 250/170 i tako tri dana mogo je umirejti Daute a ti si mi jebo sve poo redu i ja sam ti to oprostio a ti si ona meni stavljao u usta to da sam te ja prijavio za cit.
Nazad na vrh Ići dole
Darius
Administrator
Administrator

Broj poruka : 543
Godine : 22

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   30/6/2017, 13:32

Tema ide LOCK! Vas dvojica BAN sa foruma na 5 dana zbog rasprave u ovoj temi!! 

Tema ostaje ODBIJENA do daljnjeg!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nazad na vrh Ići dole
Dacha
Administrator
Administrator

Broj poruka : 205

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]   2/7/2017, 11:02

Odbijeno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Tom_Taylor [ODBIJENO]