EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete

Server IP: 87.98.176.242:8388

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupiSlike Upload

Napiši novu temu   Odgovori na poruku
Delite | 

Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Mitić
Administrator
Administrator

Broj poruka : 204
Godine : 18

PočaljiNaslov: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   15/8/2016, 17:33

Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.

Ukoliko imate prituzbu na ovog Administratora, mozete ga prijaviti u sledecem obliku:
Kod:
Vas nick:
Datum:
Razlog prituzbe:
Dokaz [OBAVEZNO]:
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik

Broj poruka : 51

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   29/1/2017, 21:45

Vas nick:Ivan_Lukic
Datum:29.1.2017
Razlog prituzbe:Razlog je tome zato sto sam ja pitao za test lidera,a uprkos tome ja taj test cekam 7 dana,i Nikola meni kaze reci Djolu Jordanovicu da te testa ja pitam Djola on kaze neznam nista za to,onda ja to kazme Nikoli on kaze da onda kazem Luki Vukovicu,ja tog decka pitam decko normalno kaze nisam zaduzen za to javi se Nikoli,posle kada sam mu se javio on samo cuti itd..Ja ga pitam za test on mene ...UTISA...Molio bih te da me testas a ne samo da me UTISAVAS zbog toga jos juce si mi obecao test ali nisi me testao,svaka cas GameSage-ovima najbolji su Djordje_Jordanovic i Luka_Vukovic Ljudi odrade svoj posao i odu a vi nikada to neodradite samo me UTISAS i neces da me testas...Izvini ali to kazem za tvoje dobro,ako si admin uradio ono sto je tvoj posao a ne da me UTISAVAS itd...Hvala na razumevanju za sve,ja nikola razumem da si zauzet ali nemozes tako,pohvala i za Nikolu_Bonda decko jeste stvarno aktivan i ostalo sve radi sam ali nemoze teako ako obeca test neka ispuni...Hvala na razumevanju...I da svi ljudi koji su trebali da se testaju oni su testani samo ja nisam. Very Happy Hvala! Very Happy
Dokaz [OBAVEZNO]:http://www.upslike.net/image/BVXKF
Nazad na vrh Ići dole
Bond
EA Admin
EA Admin

Broj poruka : 806
Godine : 22

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   29/1/2017, 22:12

Hvala na prijavi, znam da svoj poso radim dobro i mogu reci krajnje profesionalno i da nisi pisao report za test jedno 20x ne bi dobio mute, lepo sam napisao "radim prijave igraca kad zavrsim dobicete test" i ti opet. ja msm da se ljudima jednom kaze. a kao drugo danas sam na odsustvu, od sutra krecem sa radovima IG, hvala cekamo odgovor head admina, pozz

____________________________________________________________________________________________________________________________________________
Nazad na vrh Ići dole
Emelianenko
EA Admin
EA Admin

Broj poruka : 108
Godine : 12

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   29/1/2017, 22:15

Sta reci koju posluku porati?!

Odbijeno! Jer si i meni tako pisao 8519561 puta u minuti, a radio sam nesto drugo i fino ti kazem!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj mali Životopis: KLIK
Emelianenko:
KLIK
MMA Fighter in Semi Pro Category Record of 2-0-0
Nazad na vrh Ići dole
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   29/1/2017, 23:37

Admini ja mozda jesam dosadan i izvnite zbog toga,nezelim niko da snosiposledice ni nikola nikoja samo kazem za moje dobro nikola izvini oprosti mi i ante isto izvini nikada se to vise nece ponoviti obecavam Sad
Nazad na vrh Ići dole
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   29/1/2017, 23:39

.

Poslednji izmenio Velicko dana 29/1/2017, 23:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Velicko
EA Pocetnik
EA Pocetnik

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   29/1/2017, 23:43

MOLIM TE NIKOLA IZVINI ZOG TOGA OPROSTI MI I DAJ MI DRUGU SANSU NIKADA SE NECE PONOVITI TO U ZIVOTU OBBECAVA,SAMO ME SKINI SA BL DA MOGU DA IGRAM NORMALNO.HVALA TI Sad
Nazad na vrh Ići dole
Bond
EA Admin
EA Admin

Broj poruka : 806
Godine : 22

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   6/2/2017, 01:43

Sledeci ko posta a da nije prituzbe ide ban na forumu od 60 dana

Nazad na vrh Ići dole
Damir_Lekic
EA Pocetnik
EA Pocetnik

Broj poruka : 8
Godine : 19

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   30/4/2017, 12:36

Vas nick: Damir_Lekic
Datum: 30.04.2017
Razlog prituzbe: E ovako.Ovo se odnosi na sve admine na serveru a evo resio da kod tebe postam ovo.Mutovao si me bez razloga jer samp nisam igro godinu dana i pre godinu dana si mogo da postas tako,ali za tih godinu dana su se pravila izmenila i pokusavam da se ukopim u ta nova pravila.Umesto da mi objasnis jer sma ponovo poceo da igram ti si me mutovao na 2 sata zbog najava,pa brt lepo objasni od kad se to promenilo... i meni pukne ***** i dozlojadi sve i banaj me i na forum i u IG i zelim nesto da vam kazem svi vi koji ste prestali da igrate i kad se ponovo vratite nsa srw daca vam odma da admine i ti i ante i roni nije igro pa dobio i nikola mitic a mi drugi igraci ko govna cekamo da se unapredimo u gs ili admine a njima odam vracate,po cemu,zasto ja na primer kad odem sa srw ne dobijem gs jos jedanput a a vi sto put idete sto put dobijeate,to nije pravedno n iprema meni ni prema drugim igracima,ako si otiso,brt ima ponovo mukotrpno da igras da bi zasluzio gs ili admina ane na lepe oci vam deli to,to me nervira na srw jer se stvorila grupa ljudi koja stalno dobije pozicije a ostali ko gi jebe,ako vi odete dobijate ponovo,a mi ne,mi mora da se mucimo...Ovo se odnosi na sve koji su tako dobili i sere mi se na vas srw koji je postao usran zbog takvih i vas admina koji mislite da ako ste dobili ponovo svoje pozicije smete da delite strogocu i mislite da ste uhvatili boga za muda,drugi nikad ovo ne bi pisali jer se plase,a meni puca ***** za vas,jebite se svi i vas srw nek ide u tri lepe,samo zato sto ne objasnjavate nova pravila za koje ne znam jer ne igram godina dana samp i zbog vas na koje daca deli pozicije kao na tacni a ans ko jebe...Banuj me i u IG i na forum,a vi sto mislite da mozete sve i sto ste fatili boga za muda,zelim da kazem da vas je to promenilo i mislite da mozete sve,e pa ljudi zivot nije jedonstavan kako mislite,mi se mucimi za GS ili admine a vi ko na tacni,to nije u rp pravilima da se tako olako dele gs i admin pozicije,znaci vi krsite ta pravila,a kolko vidim ovo je rp servcer i tu nigde ne pise da ako se neko uticajan vrati moze opet da dobije te pozicije,sad daca,ako ima savesti prema drugim igracima,da vam sve te pozicije skine lepo i da se mcuite ponovo,a oni koji su ostali uz njega do kraja da zadrzi,samo da bude pravedan prema drugim igracima,a vi sto ste tako dobili pozicije da se jebete jer ste se mnogo usili i mislite da ako ste fatili boga za muda onda daj tako da se ponasam.Ocu ovu poruku svi igraci da vide i da vide kako daca ostale favorizuje a igrace ostale ko jebe,i svima da skine te pozicije i ponovo da krenete od nule,samo da bi zadovoljio pravdu za druge igrace. #PRAVDA ZA DRUGE IGRACE... Ovo cu da postavim kod sve da svi admini procitaju. Jos jednom # PRAVDA ZA SVE IGRACE #PRAVDA ZA SVE IGRACE
Dokaz [OBAVEZNO]:Ne treba
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.   

Nazad na vrh Ići dole

Nikola Bond .: |Admin [1337]| :.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Možte odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Prituzbe na Admine-
Napiši novu temu   Odgovori na porukuSkoči na: