EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete

Server IP: 87.98.176.242:8388

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaRegistruj sePristupiSlike Upload

Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Delite | 

| LSPD | Black lista clanova |

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Dimitrije_Dodic
EA Admin
EA Admin

Broj poruka : 343
Godine : 14

PočaljiNaslov: | LSPD | Black lista clanova |   12/10/2016, 20:14

Ovde ce biti black lista clanova ko je na ovoj listi nece moci u LSPD
One koje je prosli lider stavio ovde izbrisani su sa liste

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Miki Hobe
EA GameSage
EA GameSage

Broj poruka : 452
Godine : 18

PočaljiNaslov: Re: | LSPD | Black lista clanova |   6/3/2017, 13:14

Nadir_Lusija-Cekamo da lider Lazar odluci vreme-Razlog-Vredjanje lidera
Aleksa_Milovanovic-Dok smo ja i Lazar lideri-Razlog-Smaranje lidera za test+MG bez prestanka.
        Milan_Mladenovic-Dok smo ja i Milomir lideri-Razlog-Smaranje lidera za test+neprestani MG
Ivan_Kovacic-Lider odlucio Lazar Jovanovic-Razlog-Ja ga testao pao test na NAJLAKSA PITANJA JE PAO+ZICANJE TESTA kad nauci RP i da ne MG-a tada cu ga testati ovako NE!!!!!!
Simi_Hobe-Lider odlucio Lazar Jovanvic-Razlog-MG-er SMARANJTE LIDERA ZA TEST TO JEST ZICANJE
Cielo_Drakness-Lider odlucio Lazar Jovanovic-ZICANJE TESTA+AFK TOKOM TESTA+TAMO ON BIRA KOJA PRAVILA OCE -VREME DOZIVOTNO+od lidera Milomira Savica pisanje u temi PD-a a nije PD+Pisanje u zabranjenoj temi LSPD-a
Daut_Sabani-Odlucili smo obojica-vreme-dok smo lideri nece uci-Razlog voznja sa bandom nepostovanje veceg ranka pored previse opomena
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika https://www.google.me/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.maturski.or
Sarmagedon
EA Pocetnik
EA Pocetnik

Broj poruka : 0

PočaljiNaslov: Re: | LSPD | Black lista clanova |   30/3/2017, 16:46

prvo ne biram ja pravila koja hocu, vec kazem da je vlasnik servera odabrao koja RP pravila ce se koristiti na serveru i da ti kao lider moras njih da trazis na testu, a ne da pitas pravila koja ti hoces, nijednom nisam AFKao izmisljas i lazes sad ovde ljude, a meni se crna sudbina pisala ako sam AFKao a nisam. I nisam te spamao za test vec te u toku dana 10 puta pitam za test i ti mi uvek pricas 'zauzet sam', iz nekog svog razloga, a nisi zauzet vec si bezobrazan pa neces da me testiras. Svoje ime koje nosis si ukaljao, nekada su ljudi ginuli za casti i postenje, a ti danas vidi kakav si prevrtljiv i pokvaren. Kakvi budemo sutra bicemo doveka.
Nazad na vrh Ići dole
Lazar_Jovanovic
EA Clan
EA Clan

Broj poruka : 101

PočaljiNaslov: Re: | LSPD | Black lista clanova |   30/3/2017, 16:48

DECKO OVDE JE ZABRANJENO TVOJE PISANJE JEL SI TI TO ZNAO ???? IDE LOCK I BIRSEM OVO TVOJE
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: | LSPD | Black lista clanova |   

Nazad na vrh Ići dole

| LSPD | Black lista clanova |
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Možte odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Los Santos Police Department-
Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovaratiSkoči na: