EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete

Server IP: 87.98.176.242:8388

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388

PrijemTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

Delite

Jake Hammond[Odobreno]

Ići dole 
AutorPoruka
hammond
EA Pocetnik
EA Pocetnik

Broj poruka : 26

Jake Hammond[Odobreno] Empty
PočaljiNaslov: Jake Hammond[Odobreno]   Jake Hammond[Odobreno] I_icon_minitime5/12/2016, 19:01

Ime na serveru: Jake Hammond
Ime na forumu: Hammond
Datum bana: 5.12.2016 18:58
Admin koji vas je banovao: Dacha Milosaljevic
Slika bana: http://www.igreklik.com/slike/viewer.php?file=94750987132659258450.png

Komentar: Znaci htio sam da kazem da je srv extra i sve samo sto me smeta da ne mislite radit global dacha ja nisam nista krivo htio reci nego samo predlazem za takve stvari se muta. Ovako dobar je srv i sve ali nema previse igraca prosjek je gledao sam na grafu na TTG 17 igraca server sa takvim modom i staffom bi morao imati vise od 50 sigurno i koliko je truda ulozeno moj Dacha nije ti zao koliko truda za pravih 17 igraca koji su stalno tu a mogao bi imati 50 pravih a mozda i 100 ali 50% laznih ali nema veze. Zelim reci neki igraci su zavrijedili tih 100miliona kojih imaju i lvl 40 koji imaju, ali ljudi nije vam zao da ovako dobar server sa modom extra i svime nema vise igraca bilo bi bolje sto se tice RPa i svega. Ja kazem da tu samo fali Global Restart statsa. Smeta me da neki igraci vec sve imaju novi bi htjeli neki novi pocetak i ostali bi jer bi im sve definitivno svidio mod i staff ali kako da igraju kad je dosadno igrat nekima vec imaju sve sto zele nemaju sta radit. Ajde realno sta ces radit na serveru di imas lvl 40 znaci maximum nista nemoras vise se trudit imas 100miliona mozes sve kupit razbacivat se parama... A neki novi nemaju nista istina ovi su to zavrijedili ali mislim da globalom i stalnim reklamiranjem servera do globala bi sigurno doslo 50+ igraca na server. Ne mislim global igraca sto se tice pozicija. Nego mislim global svih stats da svi krenemo od 10k i lvl 4 koliko vec je ili svi od 10k i lvl 1 naprimjer znam puno servera koji su nakon globala postali jedni od boljih na balkanu. Ovaj server je sada samo jedan u nizu na balkanu zasto nebi bio u nizu onih koji su na top listi a ima potencijala definitvno e sada Dacha ja od tebe ne trazim nista nego samo da razmislis.
lp. Jake Wink
Nazad na vrh Ići dole
Bond
EA Legenda
EA Legenda
Bond

Broj poruka : 794
Godine : 24

PočaljiNaslov: Re: Jake Hammond[Odobreno]   Jake Hammond[Odobreno] I_icon_minitime5/12/2016, 23:52

Ostavljam Dachi da resi, posto pozz je zajeban ban Very Happy
ps poruka za Dachu, verujem da Jake nije mislio nista lose decko pametno razmislja, e sad da li ces ti da mu das unban to je tvoje 
Nazad na vrh Ići dole
Dacha
Administrator
Administrator

Broj poruka : 205

PočaljiNaslov: Re: Jake Hammond[Odobreno]   Jake Hammond[Odobreno] I_icon_minitime6/12/2016, 01:22

Ja imam samo jedno reci naravno da nisi jaci lvl od 5 kad neigras puno budi aktivan i budes 4 godine i neki mesec radi srw normalno da ce igraci da budu jaki leveli i da imaju novca neki su zaradili novac jer su nasi bugove sa parama ali sad to je fix, global nece biti na ovom modu kao sto sam ti reko danas kome se svidja ok kome ne moze da napusti ja ne usvajam predloge pogotovo one predloge koje se meni ne dopadaju tako da ide h;adjenje na 5 dana znaci unban 12/11/2016 pa u koliko se nastavi ban trajni. Odobreno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Jake Hammond[Odobreno]   Jake Hammond[Odobreno] I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Jake Hammond[Odobreno]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odobrene teme-
Skoči na: