EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Dobrivoje_Cosic
EA Clan
EA Clan



Broj poruka : 130
Lokacija : Los Angeles, CA

Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]   Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] I_icon_minitime13/2/2017, 18:28

Vas nick: Dobrivoje_Cosic
Nick igraca na kog se zalite: Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson
Datum: 13.02.2017.
Razlog: Daje wl i pritom ne pravilno napisan, a Danijel mi kaze u OOC 'stoj'. U tom trenutku je bio van vozila, i ja sam normalno samo produzio dalje.
Dokaz [OBAVEZNO]:
http://prntscr.com/e89ezy
http://prntscr.com/e89fxp
http://prntscr.com/e89g8i
Nazad na vrh Ići dole
Trava
Leader
Leader
Trava


Broj poruka : 131
Lokacija : Emirates Stadium

Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]   Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] I_icon_minitime13/2/2017, 18:38

Vijali smo te Veljko i ja .Veljko ti je piso nisi stao. A ja kad sam napiso u ooc je bila moja pogreska jer sam inace kliknuo tipku t i gornja strelica(tako se spama) mislio sam da je bila na /m ali je bila na /b tako da priznajem bila mi je greska ,a i objavi slike gdje ti je veljko govorio da stanes.To moze proc kod neke bale ali kod admina nece.I da pojasnim znam pravila kada sam na duznosti kada nekog trazim dozvole sve je IC samo sto sam tad bio zurio jer si bio u infernusu i imo si nitro. Mudrac lijepo saceko dok se maknulo ono gdje je veljko napiso. I jos da nadodam vijali smo te oko pola minute ali si ti mislio da si pobjego i neki lik ti je bio uso u auto i znam da smo se zapucali u tebe


Poslednji izmenio Trava dana 13/2/2017, 18:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dobrivoje_Cosic
EA Clan
EA Clan



Broj poruka : 130
Lokacija : Los Angeles, CA

Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]   Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] I_icon_minitime13/2/2017, 18:44

ALOO mene ne iteresuje sto si TI napravio gresku. Sta mene briga sta si ti hteo, napisao si mi u OOC i dao mi wl. Ja sam zbog tvoje greske proveo 10 minuta u zatvoru. Daj mi dokaz da mi je Veljko rekao da stanem, sta izmiljsas sad ovde?
Nazad na vrh Ići dole
Trava
Leader
Leader
Trava


Broj poruka : 131
Lokacija : Emirates Stadium

Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]   Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] I_icon_minitime13/2/2017, 18:50

Lijepo da postavis slike od gornjeg dijela cheta. Lukav si ti jer si pojeo puno luka i gospodin lijepo mislio da je pobjego saceko i skuzio da smo te slijedili. Hahahaa takvi su mi najjaci ahaah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dobrivoje_Cosic
EA Clan
EA Clan



Broj poruka : 130
Lokacija : Los Angeles, CA

Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]   Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] I_icon_minitime13/2/2017, 21:32

Hahaha kakav bre chat.. Iznad 'stoj' u OOC nema nicega pogledaj Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]   Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] I_icon_minitime16/2/2017, 19:35

ODOBRENO IDE AREA 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]   Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO] I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Veljko_Despotovic i Danijel_Wilson [ODOBRENO]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Andreja_Strbanovic [ODOBRENO]
» Stefa_Nikodinovic[ODOBRENO]
» Djordje_Gligorovic [Odobreno]
» Aleksandar_Gojevic [ODOBRENO]
» Asfaltina_Tamburevic [Odobreno]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odobrene teme-
Skoči na: