EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Igor Milosevic (JA NEZNAM ZASTO ODBIJATE KADA NISTA NISAM URADIO DA ME BANUJETE)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Igor
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 13

Igor Milosevic (JA NEZNAM ZASTO ODBIJATE KADA NISTA NISAM URADIO DA ME BANUJETE) Empty
PočaljiNaslov: Igor Milosevic (JA NEZNAM ZASTO ODBIJATE KADA NISTA NISAM URADIO DA ME BANUJETE)   Igor Milosevic (JA NEZNAM ZASTO ODBIJATE KADA NISTA NISAM URADIO DA ME BANUJETE) I_icon_minitime18/2/2017, 09:54

Ime na serveru:Igor_ Milosevic
Ime na forumu:Igor
Datum bana:10/2/2017/18
Admin koji vas je banovao:Luka Vukovic
Slika bana:
http://ch-slike.com/image/pCm
Razlog:On kaze da je razlog to sto imam dva accaunta a ja neznam koji je to razlog da ja dobijem ban,na jednom acc igra moj brat a ja na drug,zato budite fer,a nije realno da ostali koji imaju bracu da imaju isto dva acc a isu banovani a ja koji isto iamm brata i oboje imamo razlicite accunte a iste Ip-ove zasto onda mi da dobijemo ban ako imamo svako svoj acc.Prosli put ste me pitali koji nick zelim od ta dva acc,da unbanujem za svog brata ja sam odabrao Ivan_Lukic inace Ivan Lukic je banovan bez ikakvog razloga i to jos jedan lik ubedjuje admina da sam ja kriv u nesto sto nisam,mada ok nema veze,inace ja trazim zahtev za unban na ovommom acc a od brata ako hocete unbanujte ako necete nemorate,ali molio bih vas da ispadnete fer i unbanujete ali vase je vi ste admini i vi odlucujete a vi kako hocete ako bas neverujete ao hocete nazovite na skajp dacu vam podatke da se uverite da igra i brat i ja samp,a vase je da odlucite,molio bih vas....Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Na mreži
Nazad na vrh Ići dole
Bond
EA Legenda
EA Legenda
Bond


Broj poruka : 794
Godine : 28
Lokacija : Umac

Igor Milosevic (JA NEZNAM ZASTO ODBIJATE KADA NISTA NISAM URADIO DA ME BANUJETE) Empty
PočaljiNaslov: Re: Igor Milosevic (JA NEZNAM ZASTO ODBIJATE KADA NISTA NISAM URADIO DA ME BANUJETE)   Igor Milosevic (JA NEZNAM ZASTO ODBIJATE KADA NISTA NISAM URADIO DA ME BANUJETE) I_icon_minitime18/2/2017, 14:09

Ja sam rekao da za ono vredjanje staffa i nasih clanova porodica i svega sto si se setio neces dobiti nikad unban, pa da si jos toliki
Nazad na vrh Ići dole
 
Igor Milosevic (JA NEZNAM ZASTO ODBIJATE KADA NISTA NISAM URADIO DA ME BANUJETE)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odbijene teme-
Skoči na: