EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Stefa_Nikodinovic

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Nikodinovic_Stefan
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 3

Stefa_Nikodinovic Empty
PočaljiNaslov: Stefa_Nikodinovic   Stefa_Nikodinovic I_icon_minitime18/2/2017, 21:11

Ime na serveru:Stefa_Nikodinovic
Ime na forumu:Nikodinovic_Stefan
Datum bana: Neznam tacno ali mislim da je bio 16.2.2017
Admin koji vas je banovao:Nikola_Bond
Slika bana: Nemam je
Razlog: Pre jedno nedelju dana moj "drug" je posto preko mog foruma nesto u podforumu zalbe za staff team pa sam ja onda dobio ban....Posle toga sam unbanovan ...Taj moj "Drug" je sada opet nesto slagao pisao je da sam ja kao bio kod njega kuci i da sam ja to postao...To nije istina ja sada neznam kako da vam dokazem da nisam kriv ali bih vas zamolio za unban. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Ognjen *
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 3

Stefa_Nikodinovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefa_Nikodinovic   Stefa_Nikodinovic I_icon_minitime18/2/2017, 23:29

A znam samo da je Stefa bio kod veljka,jer sam ja zvao veljka da igramo sampa,Stefa mu je rekao necemo ja i onako brisem samp,mada neznam sta se posle dogodilo,inace ja veljka poznajem od kada idem u osnovnu skolu jer smo bukvalno BFF,a Stefa stalno zadirkuje i preti mu po skoli kako ce Veljku ostati ban,a da ce njega unbanovati,ali neznam sto je adminova stvar i admin resava ja necu da se mesam ali kazem sta je bilo vi resite,mada nesumljam u Veljka da bi tako nesto uradio jer on prosto nije takav lik,znam ga kao FBB-a sest godina...On emogu reic da nepsuje nekada izleti neka ruzna rec ok za njega nije taj koji ce da vredja i da preti,a Stefa je bogami takav jer i njega poznajem 6 godina i znam kakav je,voli da zadirkuje prvi...Mada sto se kazevi odlucujte ja nisam admin,inace isto zivimo kuca do kuce svi trojica i slazemo se lepo kad,kada smo napolju a kada igramo samp stefa se samo svadja i vredja svakakvim imenima.
Nazad na vrh Ići dole
Ognjen *
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 3

Stefa_Nikodinovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefa_Nikodinovic   Stefa_Nikodinovic I_icon_minitime18/2/2017, 23:31

Necu,da see mesam ali stefan me je isto par puta vredjao imenima pi**** cak sam slikao ako neverujete recite poslacu am sliku....Ali realno stefan ume da se uzvuce,u skoli isto kada pravi probleme pobije se i okrivi dugog za nesto sto je on uradio........
Nazad na vrh Ići dole
Nikodinovic_Stefan
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 3

Stefa_Nikodinovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefa_Nikodinovic   Stefa_Nikodinovic I_icon_minitime19/2/2017, 09:46

Ognjene nemoj ti nista da pricas molim te juce smo se posvadjali pa sad mene da opkrivis....I onako te niko nije nista potao
Nazad na vrh Ići dole
Ognjen *
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 3

Stefa_Nikodinovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefa_Nikodinovic   Stefa_Nikodinovic I_icon_minitime19/2/2017, 11:35

Ja nikoga neokrivljujem ja kazem sta jeste a ti kako hoces....Ja samo zelim da kazem sta je bilo kada sam ja zvao i da kazem da Veljko to nikada nebih uradio....Pa cak da mu das i pare...
Nazad na vrh Ići dole
Nikodinovic_Stefan
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 3

Stefa_Nikodinovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefa_Nikodinovic   Stefa_Nikodinovic I_icon_minitime19/2/2017, 11:54

Mogu da kazem da nista od onoga sto si rekao nije istina a imam i slike koje to potvrdjuju
Nazad na vrh Ići dole
Bond
EA Legenda
EA Legenda
Bond


Broj poruka : 794
Godine : 28
Lokacija : Umac

Stefa_Nikodinovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefa_Nikodinovic   Stefa_Nikodinovic I_icon_minitime22/2/2017, 16:51

Ne znam ko je ovaj Ognjen i sta se on ovde mesa, ali vidim da je isti IP kao i Igoru tj Ivanu Lukic i na osnovu toga sam shvatio da je Stefa NEDUZAN, taj ko je kriv je Ivan Lukic ili ti Igor Milosevic. 
Stefa Nikodinovic dobija unban Ivan Lukic ostaje banovan i  to je to. LOCK
I da Ognjen dobija ban sa foruma trajno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stefa_Nikodinovic Empty
PočaljiNaslov: Re: Stefa_Nikodinovic   Stefa_Nikodinovic I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stefa_Nikodinovic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odobrene teme-
Skoči na: