EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Zahtev za unban [ODBIJENO]

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Daki Andjelovic
EA Pocetnik
EA Pocetnik
Daki Andjelovic


Broj poruka : 16
Godine : 21

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime23/6/2017, 13:33

Ime na serveru:Danilo Andjelovic
Ime na forumu:Daki Andjelovic
Datum bana:Ne secam se ali je proso vise od 8 meseca
Admin koji vas je banovao:Bond
Slika bana:Nema,a u razlogu je pisalo jebem ti sve zivo i mtrvo,bond je poceo prvi da me psuje ja sam uzvratio i kada sam stavljao zahtev za unban bond mi je banovao acc na forumu !
Nazad na vrh Ići dole
Darius
Administrator
Administrator
Darius


Broj poruka : 543
Godine : 27
Lokacija : Vranje

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime25/6/2017, 07:41

ODBIJENO!! Licno sam video pretece poruke sa tvoje strane upucene Bondu poslate u PM na forumu, i to znaci BAN bez UNBANA. Ipak cekam da Bond iznese svoju stranu ovde, mada vec znam njegov odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Daki Andjelovic
EA Pocetnik
EA Pocetnik
Daki Andjelovic


Broj poruka : 16
Godine : 21

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime25/6/2017, 12:17

Dariuse ali nevidi njegove poruke pogledaj i razlog bana na serveru ja sam mu reko da je zena i on je odma poceo da psuje naravno ja mu nisam mogao ig uzvratiti psovke dobio sam ban ali zato na pm sam ga psovao sta me boli briga sto je on admin svi imamo pravo ako me je prvi psovao ja cu mu uzvratim tako da je on vise kriv nego ja pogledsj u razlog bana sto pise jebem ti sve zivo i vi ste mi neki RPeri.I tebii da je neko psuvao majku isto bi reagovao.Pisao mi je sve i svasta na fb dok sam ga kulirao ali kad mi je dokurcio teo sam ds ga opsujem na fb medjutim me je blokirao.Em nezna kroz sta mi je sve majka prosla !
Nazad na vrh Ići dole
Daki Andjelovic
EA Pocetnik
EA Pocetnik
Daki Andjelovic


Broj poruka : 16
Godine : 21

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime25/6/2017, 14:27

Bosko da ti na tebe psuje neko majku uzimimo za primer ti sta bi radio nebi cutao nego bi ga i ti opsovao meni je bond prvi poceo da psuje neka dokaze da nije poceo prvi da psuje ja nemam slike od kako mi je pao sistem,Pitaj bonda nek ti pokaze ko je prvi poceo da psuje,Ja sam caskao Sa Ante komljenovic i reko sam da je bond zena sto me nije testao i ante kaze ja sam mu rekao iz cista mira mi se bond javlja u inbox na fb pocinje da psuje ja sam na fb sve kulirao dok mi nije puko film i hteo sam da mu uzvratim psovku ali me je blokirao.Cim sam uso IN Game Igrao sam nekoliko minuta nakon nekoliko minuta bond mi na /pm salje sve ti jebem ja na report posaljem bonde zasto psujes sta sma ti uradio on kaze dobro znas sta si napisao ponovo posalje na /pm sve ti jebem mrtvo i zivo i ja naravno na report uzvratim nakon 3 minuta mi je dao ban acc pa ban ip ban ip mi nikad nemoze uraditi jer ima dosta programa preko kojih se menja IP i restartovanje rutera.Evo ova slika potrvrdjuje koliko je on rper samo sam to mogao da nadjem jer sam slao na FB jednom drugaru .Moja majka je jedva ostala ziva operisana od raka grlica materice pa sam burno reagovao nedaj boze da se neka zena nadje na tom mestu.I sam znas sta majka znaci u zivotu. Slika govori o njegovoj kultiri i ponasanju.
Evo slika koja govori vise od neke reci neka ti posalje on sliku posto mi je pao sistem da li sam ga ja prvo psovao ili on mene na PM :
Zahtev za unban [ODBIJENO] Sa-mp-12
Nazad na vrh Ići dole
Darius
Administrator
Administrator
Darius


Broj poruka : 543
Godine : 27
Lokacija : Vranje

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime25/6/2017, 21:48

Vidi ovako, Da bi ja nekog opsovao taj treba da me iznervira do besvesti, moja granica strpljenja je dosta visoka, ali naravno i to ima granicu. Ako mi neko opsuje majku ili bilo sta drugo, ne znaci i da moze to da uradi. Naravno da nebih odgovorio istom merom jer ne prilici mom karakteru, a znajuci Nikolu nikad on prvi nebi opsovao nekome. E sad to sto je odgovorio na psovku psovkom, to nije moja stvar. Zao mi je zbog tvoje majke, i to nikome ne bih pozeleo. U zivotu treba da budes sirokouman, a ne da svoj vidik suzis i ogranicis. Kao sto u svetom pismu pise  citiram "Ako ti neko opali samar, a ti mu okreni i drugi obraz" Iz ovoga vidis da na agresiju ne treba odgovoriti agresijom, jer time izbegavas sukob, i moras se odupreti toj zelji za osvetom. Na taj nacin sto si ti njemu odgovorio istom merom, samo si zapoceo jedan krug uzajamnog vredjanja i provociranja iz kog si izasao kao ostecen i porazen. Da si cutao i mudro odgovorio sada ne bi bio u ovakvoj situaciji. Danilo uci skolu zivota jer ce ti trebati, jednog dana ces odrasti i svakodnevno ces da se sreces sa ljudima koji zele da te slome i bace na dno. Udaljio sam se od teme, DOk Bond ne potvrdi nista ne mogu da preduzmem.
Nazad na vrh Ići dole
Daki Andjelovic
EA Pocetnik
EA Pocetnik
Daki Andjelovic


Broj poruka : 16
Godine : 21

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime25/6/2017, 23:26

Bosko hvala puno brate poslusacu te !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zahtev za unban [ODBIJENO]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zahtev za unban [Odbijeno]
» Zahtev za unban[Odbijeno]
» Zahtev za unban [Odbijeno]
» Zahtev za unban [ODBIJENO]
» Zahtev za unban [ODBIJENO]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odbijene teme-
Skoči na: