EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Petar Kosevo [ODOBRENO]

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
B4TANAN
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 1

Petar Kosevo [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Petar Kosevo [ODOBRENO]   Petar Kosevo [ODOBRENO] I_icon_minitime31/7/2017, 01:03

Dobar dan!

Razlog: Igrač je abuse svoju poziciju na serveru i maltretirao naseg prijatelja Will_Grampton koji nema toliko znanja o sampu i  naveo ga da upise komandu koja ce ga istjerati iz organizacije.
Navedeni igrač je također ubijao nas bez razloga jer prije toga smo bili u neutralnim odnosima.
On je prije svih tih nevolja bio pomagao nam oko pljackanja jer je imao neku poziciju u LAPD te nam je izbrisao dosje uz uvjet da mu damo pola zarade.
Nadam se da cete nam pomoci te da cete kazniti one koji iskoristavaju igrace.
Hvala na čitanju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Darius
Administrator
Administrator
Darius


Broj poruka : 543
Godine : 27
Lokacija : Vranje

Petar Kosevo [ODOBRENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Petar Kosevo [ODOBRENO]   Petar Kosevo [ODOBRENO] I_icon_minitime5/8/2017, 21:04

Izvinite zbog kasnjenja na odgovor, procitao sam ovo, i u potpunosti vas razumem. Petar Kosevo je igrac koji je poznat po svojim abusima. Jedno vreme je bio u istoj organizaciji kao i ja, i stalno me je maltretirao i trazio da mu dopunim HP, da m udam oruzje, da mu popravim auto, da mu promenim skin, da m udam novac. Ja nisamnicija dadilja, i ne moram da cinim sve te ustupke igracima, zna se posao admina. E sad to je samo moja dobra volja hocu li ili necu. Pa je zbog toga dobio kick iz policije, a ujedno je bilo i jos par prijava na njegov racun, pa je dobio iskljucenje iz PD org. tad sam i zabranio liderimad a ga ubacuju u PD, medjutim niko da poslusa. Dobice on kaznu za maltretiranje igraca i iskoriscavanje svoje pozicije!
Nazad na vrh Ići dole
 
Petar Kosevo [ODOBRENO]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Petar Kosevo [ODOBRENO]
» Petar Kosevo [ODOBRENO]
» Veljko_Vidanovic[ODOBRENO]
» Mersudin_Palcica [ODOBRENO]
» Lucifer_Morningstar [ODOBRENO]

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odobrene teme-
Skoči na: