EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 87.98.176.242:8388
____________________________
EuroAs-RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs-RolePlay Forum

IP Servera - 87.98.176.242:8388
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupiSlike Upload

 

 Zahtev za unban [ODBIJENO]

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
SanfranciskoSan
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 2

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime25/6/2016, 12:33

Ime na serveru:Igor Lazarevic
Ime na forumu:SanfranciskoSan
Razlog bana:Jer sam drugaru dao pare da kupi plovilo ili neku helicu po jedan miliona.A milica mi je rekla nemoj da dajes pare,a trazis ih od nas,ja od vas nikad nisam trazio pare pogotovo od milice tih 11 m sam zaradio prodajuci svoju firmu kuci i stan,kola i tako.Ja sam im jednom dao pare i reko sam da se nemesa u moj zivot moj acc i ona je rekla evo ti area da spavas malo prvo 20 min a posle sto sam joj rekao mnogo joj se plasim ona mi je  rekla i ja se tebe ne plasim i ja sam samo tad ucutao i video da pametan popusta ona mi je zalepila jos 30 min areu tako da sam skoro bio 1h areu tako je izmislisa da sam je vredjao cero neka ti pokaze sliku gde je vredjam ako je ima i postavi je ovde da se vidi da li sam je vredjao,pretila mi je u rl da me samo vidi sto bi mi uradila ja gu reko mnogo si opasna,i ona tad kaze popices ti ban,a ako sam je vredjao iti bilo sta rekao nisam neka ubaci sliku Aldine pa vidi ko je bio u pravu a ko je lagao
Admin koji vas je banao:Danny Krueger
Bio sam Grešannnnnn !!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Cero
Administrator
Administrator
Cero


Broj poruka : 65
Godine : 27

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime27/6/2016, 11:26

Eh ovako druzee, procitao sam ono sto si napisao na forumu, pa si obrisaoo, na ovom serveru dok ja igram vise nikad unban neces dobiti to nek ti budee jasnoo, i vidio sam neke prijetnje, ti si dijete balavo, prvo odrasti...


A sto se tice mene, Aldin Cero , zivim u Konjic Bosna I Hercegovina, kad dodjes tu javi mi se da ti kosti slomim !!
Nazad na vrh Ići dole
https://earp.bosnianforum.com
SanfranciskoSan
EA Pocetnik
EA Pocetnik



Broj poruka : 2

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime28/6/2016, 10:28

Hahaha glum te ti si bio gresan kad ti ga daca skina vlasnika pa si molija ti ga vrati vidi se ko igra za poziciju to niko nije znao kad si bi gresan i zato nemoj se praviti ban i jebacu ti sve po spisak kad te fatim pedercino jedna
Nazad na vrh Ići dole
Cero
Administrator
Administrator
Cero


Broj poruka : 65
Godine : 27

Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime1/7/2016, 12:28

Dobroo druzeee samo dodji Very Happy Da ti to malo kostiju polomim.. A ja dachu nisam nikad molio da mi vrate, ja kad sam god zelio otici on mi nije dao da idem..
Nazad na vrh Ići dole
https://earp.bosnianforum.com
Sponsored content





Zahtev za unban [ODBIJENO] Empty
PočaljiNaslov: Re: Zahtev za unban [ODBIJENO]   Zahtev za unban [ODBIJENO] I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zahtev za unban [ODBIJENO]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zahtev za unban [Odbijeno]
» Zahtev za unban[Odbijeno]
» Zahtev za unban [Odbijeno]
» Zahtev za unban [ODBIJENO]
» zahtev za unban (Odbijeno)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs-RolePlay Forum :: Odbijene teme-
Skoči na: